Апарат міської ради

 

Список працівників Сторожинецької міської ради

П.І.Б.

Посада

Телефони

 

 

1.       

КАРЛІЙЧУК Микола Миколайович

Голова

Сторожинецької міської ради

2-50-53

 

 

 

2.       

 

БРИЖАК Петро Михайлович

 

I заступник міського голови

2-53-14

 

 

 

3.       

МАТЕЙЧУК Ігор Григорович

Секретар

міської  ради

2-16-75

 

 

 

4.       

КАЗЮК Сергій Олексійович

В.О.Старости с.Панка

62-2-33

 

 

5.       

МАЛОВАНЮК Іван Дмитрович

В.О.Старости с.Нові Бросківці

34-4-44

 

 

 

6.       

ДУЛЬГЕР Любов Георгіївна

 

В.О.Старости с.Слобода-Комарівці

72-3-06

 

 

 

7.       

БАЖУРА Світлана Іванівна

 

В.О.Старости с.Комарівці

43-2-17

 

 

 

8.       

БОЖЕСКУЛ Віктор Іванович

 

В.О.Старости с.Костинці

77-2-43

 

 

9.       

ВОЙЦИЦЬКИЙ Станіслав Леопольдович

В.О.Старости с. Давидівка

48-2-30

 

 

10.   

СУМАРЮК Володимир Ілліч

 

В.О.Старости с.Зруб-Комарівці

74-2-36,

 

 

 

11.   

ПАЛІЧУК Майя Миколаївна

 

В.О.Старости с.Банилів-Підгірний

 

53-2-44

 

 

 

12.   

ГРИГОРЧУК Василь Дмитрович

 

В.О.Старости с.Бобівці

36-2-48

 

 

 

13.   

САВЧУК Іван Васильович

В.О.Старости с.Стара Жадова

33-4-42

 

 

Фінансовий відділ

 

14.   

ДОБРА Валентина  Миколаївна

Начальник відділу

2-21-10

 

 

15.   

ШУТАК  Альона Іванівна

Головний спеціаліст

2-21-10

 

 

16.   

ІВАНЧАК  Марина Георгіївна

Провідний спеціаліст

2-21-10

 

 

17.   

ДЖЕГОЛЯ Майя Олександрівна

Провідний спеціаліст

2-21-10

 

 

Реєстраційний відділ

 

18.   

СТАШЕСКУ Крістіна Георгіївна

Начальник відділу – держ. реєстратор

2-20-60

 

 

 

19.   

ФІЛІПОВИЧ  Неля Яковлівна

Державний реєстратор

2-20-60

 

 

20.   

ПОЖОГА Крістіна Георгіївна

Державний реєстратор

2-20-60

 

 

21.   

ЧЕРНЕЙ Марина Олексіївна

Провідний спеціаліст з реєстрації місця проживання

2-20-60

 

 

  

 22.

 

ЛОСІК Ольга Володимирівна

Провідний спеціаліст з реєстрації місця проживання

2-20-60

 

 

Юридичний відділ

 

 23.

СИРБУ Аурел Васильович

Начальник відділу

2-52-30

 

 

 24.

ОЛІЙНИК Галина Миколаївна

Провідний спеціаліст

2-52-30

 

 

Управління бухгалтерського обліку та звітності

 

 25.

ГРЕЗЮК Марія Іллівна

 

Начальник управління – головний бухгалтер

2-11-68

 

 

 26.

ПЕНТЕСУЛ Крістіна Радіонівна

Провідний спеціаліст (декретна відпустка)

 

 

 

27

МАКАРОВ  Микола Макарович

Провідний спеціаліст

 

 

 

28

БІЛОУС Оксана Тарасівна

Провідний спеціаліст

 

 

 

29

СМЕРЕКА  Наталія  Миколаївна

Провідний спеціаліст

 

 

 

30

ДЕМЕДЮК Леокадія Борисівна

Провідний спеціаліст

 

 

 

31

ІЛІКА  Ольга Вікторівна

Бухгалтер по закладам культури

 

 

 

32

СТЕПАНОВА  Ірина Іванівна

Провідний спеціаліст

 

 

 

33

ПОРОШНЯК Валентина Іванівна

Провідний спеціаліст

 

 

 

34

ОСОКІНА Вікторія Григорівна

Провідний спеціаліст

 

 

 

35

КУШНІР Олена Михайлівна

Бухгалтер тго, п/ охорони

 

 

 

Відділ документообігу та контролю

 

36

БАЛАНЮК  Микола Миколайович

Начальник відділу

2-12-00

 

 

37

НЯЙКО Віоріка Миколаївна

 

Провідний спеціаліст

2-12-00

 

 

38

ГАВРИЛЮК Тетяна Олександрівна

Секретар керівника

2-15-55

 

 

39

ГРЕНЧУК Анна Іллівна

Діловод с. Давидівка

 

 

 

40

СУМАРЮК Світлана Григорівна

Діловод с. Панка

 

 

 

41

ІЛІКА Ірина Михайлівна

 

Діловод с. Нові Бросківці

 

 

 

42

МОСКАЛЕНКО Галина Василівна

Діловод с. Комарівці

 

 

 

43

КРУШЕЛЬНИЦЬКА

 Тетяна Костянтинівна

Діловод с.  Зруб -Комарівський

 

 

 

44

КОВЦУН Любов Олексіївна

Діловод с. Слобода – Комарівці

 

 

 

45

ФРУНЗА Катерина Іллівна

Діловод с. Костинці

 

 

 

46

МОТОВИЛЕЦЬ Галина Арестідіївна

Діловод с. Банилів-Підгірний

 

 

 

47

ФЕДОРЮК

  Валентина Миколаївна

Діловод с. Бобівці

 

 

 

48.

 КАЗИМІРКО  Олена Михайлівна

Діловод  с. Стара Жадова

 

 

 

Відділ організаційної та кадрової роботи

 

49

ПОБІЖАН Аліна Георгіївна

Начальник відділу

2-12-00

 

 

50

ДУЛЬГЕР  Діана Миколаївна

Провідний спеціаліст

(декретна відпустка)

 

 

 

Сектор з кадрової роботи

 

51

МЯЗІН  Максим Валерійович

Провідний спеціаліст з кадрової роботи

2-12-00

 

 

52

ДЖУМАРА  Сніжана Миколаївна

Провідний спеціаліст з кадрової роботи

 

 

 

Відділ земельних відносин та комунальної власності

 

53

 

Начальник відділу

2-15-55

 

54

АНДРІЯЩЕНКО Оксана Романівна

 

Провідний спеціаліст з квартирного обліку, приватизації житла та комунальної власності

2-15-55

 

55

ВІТЮК  Аркадій Дмитрович

Провідний спеціаліст – землевпорядник        

2-15-55

 

56

ПОРОШНЯК Владислав Анатолійович

Провідний спеціаліст – землевпорядник     

2-15-55

 

57

ШТЕФЮК  Марія Павлівна

Провідний спеціаліст – землевпорядник    Банилів-Підгірний

 

 

58

УРЕКЕ Людмила Георгіївна

Провідний спеціаліст – землевпорядник    Давидівка

 

 

59

ЛЕОНТІЙ  Наталія Аркадіївна

Провідний спеціаліст – землевпорядник  Слобода-Комарівці

 

 

60

ГУЦУЛЯК Олена Михайлівна

Провідний спеціаліст – землевпорядник  Комарівці

 

 

61

МАНГЕР Тарас Григорович

ТВО провідного спеціаліста – землевпорядника с.   Панка

 

 

62

ТОКАРЮК  Марина Василівна (декретна Відп.)

Провідний спеціаліст – землевпорядник   Бобівці

 

 

63

ГАТЕЖ Дмитро Михайлович (увільнений з 1.11.2017 призов до ЗСУ)

Провідний спеціаліст – землевпорядник   Панка

 

 

64

ГАВРИЛЮК Мар’яна Георгіївна

Провідний спеціаліст – землевпорядник  Костинці

 

 

65

ГАЙДАМАСЮК Роза Григорівна

Провідний спеціаліст – землевпорядник Зруб-Комарівці

 

 

66.

КУДЕЛЬНИЦЬКА Юлія Михайлівна

Провідний спеціаліст – землевпорядник Стара Жадова,

 

 

Відділ економічного розвитку, торгівлі, інвестицій

та державних закупівель

 

 

 

67

БОЙЧУК  Дмитро Олексійович

Начальник відділу

2-53-14

 

 

68

ХОРЮК Руслана Валеріївна

Провідний спеціаліст з питань державних закупівель

 

 

 

69

ГАЛИЦЬКИЙ Михайло Михайлович

Головний спеціаліст

 

 

 

70

ЛУШНІКОВА Валентина Анатоліївна

Провідний спеціаліст-інспектор праці

 

 

 

71

ПАВЛЮК Ірина Миколаївна

Провідний спеціаліст

 

 

 

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою та інфраструктури

 

72

ГРИНЧУК Віталій Васильович

Начальник відділу

2-53-14

 

 

73

МАНЧУК Ярослав Валильович

Провідний спеціаліст інспектор з благоустрою

 

 

 

74

ШЕЛЄМІН Сергій Анатолійович

Провідний спеціаліст з благоустрою

 

 

 

75

ПЕТИЛЯК Дмитро Володимирович

Провідний спеціаліст з енергозбереження та енергоменеджменту

 

 

 

76

СІМАКА Олександр Миколайович

Провідний спеціаліст з інформатизації та моніторингу

 

 

 

Відділ освіти, молоді та спорту

 

77

СТРІЛЕЦЬКИЙ Ярослав Георгійович

Начальник відділу

2-45-97

 

 

78

ПАРАЙКО Крістіна Василівна

Провідний спеціаліст

 

 

 

79

ДІДИК Тетяна Володимирівна

Провідний спеціаліст (відпустка по догляду за дитиною)

 

 

 

Центр надання методичної допомоги відділу освіти

 

80

ПОГРІБНА Валентина Василівна

Завідувач

2-45-97

 

 

81

БАГРІЙ Валентина Миколаївна

Методист

 

 

 

82

ГЕВА Василка Іванівна

Методист

 

 

 

83

БЕРЕГОВЕНКО Олександра Іванівна

Методист

 

 

 

84

МАТЕЙЧУК Марина Іллівна

Методист

 

 

 

Відділ соціального захисту населення та у справах дітей

 

85

МУДРАК Інна Юріївна

Начальник відділу

 

 

 

86

КАЗЮК Олександр Олександрович

Провідний спеціаліст

 

 

 

87

ГРИНЧУК Тетяна Іванівна

Інспектор з соціальних питань і військового обліку с. Давидівка

 

 

 

88

РУЧКІНА Людмила Миколаївна

Інспектор з соціальних питань і військового обліку с. Панка

 

 

 

89

СОБКО Марія Іллівна

Інспектор з соціальних питань і військового обліку с. Нові Бросківці

34-4-29

 

 

90

КУШНІР  Марія Іванівна

Інспектор з соціальних питань і військового обліку с. Комарівці

 

 

 

91

ЛЕОНТІЙ Марія Михайлівна

Інспектор з соціальних питань і військового обліку с. Слобода – Комарівці

 

 

 

92

КРУШНІЦЬКА Ірина Георгіївна

Інспектор з соціальних питань і військового обліку с. Костинці

 

 

 

93

ПАСКАРЮК  Олена Юріївна

Інспектор з соціальних питань с. Банилів-Підгірний

 

 

 

94

СОБКО Наталія Володимирівна

Інспектор з соціальних питань і військового обліку  с. Бобівці

 

 

 

95

БЕРСАН Наталія Степанівна

Інспектор з соціальних питань і військового обліку  с. Стара Жадова,

 

 

 

Відділ культури, туризму

та з питань діяльності засобів масової інформації

 

96

СУШИНСЬКА Галина Петрівна

Начальник відділу

 

 

 

97

ГАВРИЛЮК Андрій Олексійович

Провідний спеціаліст

 

 

 

98

КУРИК Іонела Василівна (декретна відпустка)

Провідний спеціаліст

 

 

 

99

КІКЕНА Олександр Йосипович

Провідний спеціаліст

 

 

 

 

 

 

 

 

 

100

КУЛІКОВСЬКА Людмила Аурелівна

Архіваріус

 

 

 

Військово – облікове бюро

 

101

РУДИЙ Олександр Валерійович

Завідуючий

 

 

 

102

МАРФІЧУК Микола Миколайович

Інспектор з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення та територій

 

 

 

Відділ транспортно-господарського обслуговування

 

103

КАРЛІЙЧУК Ілля Васильович

Начальник відділу

2-53-14

 

 

104

БІЛОУС Петро Ярославович

Водій

 

 

 

105

БУЗ Ілля Дмитрович

Технічний працівник

 

 

 

106

МОТОРНА Христина Петрівна

Технічний працівник

 

 

 

107

ФІРІЧ Леонора Іванівна

Інженер-технолог з харчування

 

 

 

108

ОПАЄЦЬ Василь Дмитрович

Водій

 

 

 

109

ГЛЯДЧЕНКО  Сергій Миколайович

Інженер-енергетик

 

 

 

110

ПЛЄШКОВ Сергій Анатолійович

Електрик

 

 

 

111

ГАВРИЛЮК Микола Пилипович

Інженер-механік, інспектор з охорони праці

 

 

 

112

ПЛЄШКОВ Анатолій Сергійович

Електрик

 

 

 

113

ОЛЕКСЮК Іван Михайлович

Сезонний опалювач с.Б.Підгірний

 

 

 

114

ГАТЕЖ Микола Георгійович

Сезонний опалювач с.Давидівка

 

 

 

115

ЛЕОНТІЙ Світлана Іванівна

Оператор газових котлів с.Комарівці

 

 

 

116

ГРИНЧУК Валерій Васильович

Оператор газових котлів приміщення Сторожинецької міської ради

 

 

 

117

БОДНАРЮК Юрій Григорович

Водій-тракторист

 

 

 

118

КОБИЛЯНСЬКИЙ Артур Ілліч

Сезонний опалювач с.Костинці

 

 

 

119

МАНГЕР Григорій Васильович

Сезонний опалювач с.Костинці

 

 

 

120

ГАВРИЛЮК Ігор Степанович

Сезонний опалювач с.Костинці

 

 

 

ЦНАП

 

121

САВКА Надія Антонівна

Начальник відділу

 

 

 

122

АРОНЕЦЬ Ігор Михайлович

Адміністратор

 

 

 

123

КОМАНДИР Ольга Адольфівна

Адміністратор

 

 

 

 

Комунальні підприємства ОТГ

 

 

1

КУХАРУК Андрій Анатолійович

Начальник ЖКГ

2-12-44

 

 

2

КАРП Григорій Драгушович

Начальник КП «Карп ЕКО-2010»

 

 

 

3

КОВАЛЬЧУК Ростислав Ярославович

КП «Паркувальник»

 

 

 

4

ЯРЕМІЦА Ілля Васильович

Директор ДКП «Міські ринки»

 

 

 

5

ЧЕРНЯВСЬКА Тамара Костянтинівна

Директор КУ «ІРЦ»

 

 

 

               

 

 

 

 Секретар міської ради                                                       І.Г.Матейчук

Останні новини

Інше

Попередні публікації


Ваш браузер застарів!

Як правильно оновити браузер - читайте тут.Оновіть свій браузер негайно!

×