РІШЕННЯ № 50-2/2015 Про передачу безоплатно у власність земельних ділянок

ІІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 50-2/2015

24 грудня 2015 року                                                                                   м.Сторожинець

Про передачу безоплатно у
власність земельних ділянок

Розглянувши заяву Іліки Олени Артемонівни щодо передачі безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по ІІІ пров. Видинівського, 1 та додані до заяви матеріали, керуючись вимогами ст.ст. 12, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Передати Іліці Олені Артемонівні безоплатно у власність земельну ділянку площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (землі житлової та громадської забудови) кадастровий номер 7324510100:01:001:0298, по 3-му пров. , проживає м.Сторожинець вул.
2. Зобов’язати заявницю в установленому законом порядку провести державну реєстрацію права власності на земельну ділянку.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.О.Бойчук) та провідного спеціаліста землевпорядника міської ради А.Д. Вітюка.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА М.М.КАРЛІЙЧУК

Коментарі забороненні.