РІШЕННЯ № 22-32/2015 Про передачу безоплатно у власність земельних ділянок

23 Січня 2015, Міська рада

ХХХІІ СЕСІЯ    VІ    СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ №  22-32/2015

23 січня 2015 року                                                                               м.Сторожинець

Про передачу  безоплатно у

власність земельних ділянок

Розглянувши заяви Гризюка Віталія Ауреловича та Нагірної Світлани Миколаївни щодо передачі безоплатно у власність земельних ділянок   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд,  керуючись вимогами ст.ст. 12, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Передати Гризюку Віталію Ауреловичу безоплатно у власність земельну ділянку площею 0,2064 га для ведення особистого селянського господарсмтва (землі сільськогосподарського призначення, рілля) кадастровий № 7324510100:03:002:0359, по вул. (), проживає ().
  2. Передати Нагірній Світлані Миколаївні безоплатно у власність земельну ділянку площею 0,0048 га для будівництва та обслуговування індивідуального гаража (землі житлової та громадської забудови, під будівлями) кадастровий № 7324510100:01:005:0414, по вул. (), проживає ().
  3. Зобов’язати заявників в установленому законом порядку провести державну реєстрацію права власності на земельну ділянку.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.Антонюк) та провідного спеціаліста землевпорядника міської ради Вітюка А.Д.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                 М.М.КАРЛІЙЧУК