РІШЕННЯ № 27-32/2015 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу

23 Січня 2015, Міська рада

УКРАЇНА

СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХХІІ СЕСІЯ    VІ    СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ № 27-32/2015

 23  січня 2015 року                                                                              м.Сторожинець

 Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення земельної ділянки

у власність шляхом викупу

             Розглянувши заяву Чурюка Миколи Петровича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом викупу), керуючись вимогами ст.ст. 12, 116, 128, 134 Земельного кодексу України та п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” ,

 МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА: 

  1. Надати дозвіл Чурюку Миколі Петровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом викупу) орієнтовною площею 0,0016 га для будівництва та обслуговування індивідуального автогаража по вул. ().
  2. Зобов’язати Чурюка Миколу Петровича замовити в проектній землевпорядній організації розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом викупу) після чого подати його на сесію міської ради для затвердження в установлений законом термін .
  3. Замовити виготовлення експертної грошової оцінки на земельну ділянку по вул. () та затвердити її на сесії міської ради.
  4. Для виконання п.3 зобов’язати заявника внести аванс в розмірі 20% вартості земельної ділянки визначеної за нормативною грошовою оцінкою земельної ділянки.
  5. 5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.Антонюк) та провідного спеціаліста землевпорядника міської ради Вітюка А.Д.

 СТОРОЖИНЕЦЬКИЙ 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                 М.М.КАРЛІЙЧУК

Комментарии закрыты.

Останні новини

Інше

Попередні публікації


Ваш браузер застарів!

Як правильно оновити браузер - читайте тут.Оновіть свій браузер негайно!

×