РІШЕННЯ № 33-32/2015 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду

23 Січня 2015, Міська рада

УКРАЇНА

 СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХХІІ СЕСІЯ    VІ    СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ № 33-32/2015

 23 січня 2015 року                                                                          м.Сторожинець

 Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) в оренду

                      Розглянувши заяву Шаблінської А.М. та  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в оренду, керуючись ст.ст.12, 93, 124 Земельного кодексу України та п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, 

МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА: 

  1. 1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), що передається в оренду (терміном на 5 років) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Сторожинець по вул. (). 
  1. 2. Передати Шаблінській Антоніні Миколаївні в оренду терміном на 49 років земельну ділянку площею 0,0344 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової громадської забудови з кадастровим номером 7324510100:01:003:0358 по вул. (), встановивши орендну плату в розмірі 3% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки в рік. 
  1. Зобов’язати заявника дотримуватися режиму використання земель в охоронних зонах інженерних мереж та встановлених законодавством правил землекористування. 
  1. Зобов’язати заявника протягом двох місяців у встановленому законом порядку укласти з міською радою договір оренди земельної ділянки та провести його державну реєстрацію. 
  1. 5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.Антонюк) та провідного спеціаліста землевпорядника міської ради Порошняка В.А. 

СТОРОЖИНЕЦЬКИЙ

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                          М.М. КАРЛІЙЧУК

Комментарии закрыты.

Останні новини

Інше

Попередні публікації


Ваш браузер застарів!

Як правильно оновити браузер - читайте тут.Оновіть свій браузер негайно!

×