РІШЕННЯ № 35-32/2015 Про укладання нового договору оренди

23 Січня 2015, Міська рада

УКРАЇНА

 СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХХІІ СЕСІЯ    VІ    СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ № 35-32/2015

 23 січня 2015 року                                                                          м.Сторожинець

 Про укладання нового договору оренди

                Розглянувши заяву Шпилей Н.С. щодо укладання нового договору оренди землі, керуючись п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, 

МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА: 

  1. Укласти з Шпилей Наталею Станіславівною договір оренди землі на земельну ділянку площею 0,0980 га для ведення городництва по пров. () з кадастровим номером 7324510100:01:003:0274 терміном на 4 роки, встановивши розмір орендної плати на рівні 3 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки в рік. 
  1. Зобов’язати Шпилей Н.С. надати необхідні матеріали для укладання договору оренди землі (додатки до договору оренди, витяг з технічної документації про нормативно грошову оцінку, витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку тощо) та провести його державну реєстрацію згідно норм чинного законодавства. 
  1. 3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.Антонюк) та провідного спеціаліста землевпорядника міської ради Порошняка В.А. 

СТОРОЖИНЕЦЬКИЙ

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                          М.М. КАРЛІЙЧУК

Комментарии закрыты.

Останні новини

Інше

Попередні публікації


Ваш браузер застарів!

Як правильно оновити браузер - читайте тут.Оновіть свій браузер негайно!

×