РІШЕННЯ №8-32/2015 Про встановлення частки прибутку, яка підлягає зарахуванню до міського бюджету

23 Січня 2015, Міська рада

ХХХІІ СЕСІЯ  VІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я  №  8-32/2015

23 січня 2015 року                                                                           м.Сторожинець

Про встановлення частки прибутку, яка

підлягає зарахуванню до міського бюджету

У відповідності до Податкового кодексу України, керуючись п.29 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1. Для підприємств, організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади м.Сторожинець (ДКП “Міські ринки”, КП “Сторожинецьке ЖКГ”, КП “Карп ЕКО-2010”, КП “Паркувальник”) встановити розмір частки прибутку, яка підлягає зарахуванню до міського бюджету –  10%.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на головного бухгалтера міської ради Буз М.І.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                    М.М.КАРЛІЙЧУК