ХХХІІ СЕСІЯ    VІ    СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ №  29-32/2015

23 січня 2015 року                                                                              м.Сторожинець

Про затвердження проектів землеустрою

щодо зміни цільового призначення

та зміна цільового призначення

земельних ділянок

Розглянувши заяви громадян, проекти землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок,  керуючись вимогами ст.ст. 12, 20 та 186 Земельного кодексу України, Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» та п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1. Затвердити проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки та змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,08 га, кадастровий № 7324510100:03:007:0464, що знаходиться в м.Сторожинець по вул. () та належить гр. Гавалешко Майї Василівні згідно свідоцтва про право власності на нерухоме майно серії САМ № 078321 від 26.05.2014 року із земель “для ведення особистого селянського господарства” на землі “для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд”.

Зобов’язати гр. Гавалешко Майю Василівну провести реєстрацію права власності на земельну ділянку площею 0,08 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ().

1. Затвердити проект відведення по зміні цільового призначення земельної ділянки та змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,10 га, кадастровий № 7324510100:03:007:0476, що знаходиться в м.Сторожинець по вул. () та належить гр. Бурла Ельвірі Романівні згідно свідоцтва про право власності на нерухоме майно серії СТА № 360361 від 21.10.2014 року із земель “для ведення особистого селянського господарства” на землі “для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд”.

Зобов’язати гр. Бурлу Ельвіру Романівну провести реєстрацію права власності на земельну ділянку площею 0,10 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ().

1. Затвердити проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки та змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,0649 га, кадастровий № 7324510100:03:006:0171, що знаходиться в м.Сторожинець по вул. () та належить гр. Бобешку Ростиславу Романовичу згідно державного акта на право власності на земельну ділянку серії ЯЛ № 289466 від 22.11.2010 року із земель “для ведення особистого селянського господарства” на землі “для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд”.

Зобов’язати гр. Бобешка Ростислава Романовича провести реєстрацію права власності на земельну ділянку площею 0,0649 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ().

1. Затвердити проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки та змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,10 га, кадастровий № 7324510100:04:002:0216, що знаходиться в м.Сторожинець по вул. ()та належить гр. Бойчуку Василю Олексійовичу згідно свідоцтва про право власності на нерухоме майно серії САМ № 078798 від 25.07.2014 року із земель “для ведення особистого селянського господарства” на землі “для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд”.

Зобов’язати гр. Бойчука Василя Олексійовича провести реєстрацію права власності на земельну ділянку площею 0,10 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ().

1. Затвердити проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки та змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,0100 га, кадастровий № 7324510100:02:001:0615, що знаходиться в м.Сторожинець по вул. () та належить гр. Липка Марії Тодорівни згідно державного акта на право власності на земельну ділянку серії І-ЧВ № 028207 від 26.06.2000 року із земель “для будівництва та обслуговування  індивідуального гаража” на землі “для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд”.

Зобов’язати гр. Липку Марію Тодорівну провести реєстрацію права власності на земельну ділянку площею 0,0100 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ().

1. Землевпоряднику Вітюку А.Д. внести відповідні зміни в земельнооблікові дані міської ради.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.Антонюк), провідного спеціаліста землевпорядника міської ради А.Вітюка.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                 М.М.КАРЛІЙЧУК