РІШЕННЯ № 61-33/2015 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду

18 Лютого 2015, Міська рада

УКРАЇНА

СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХХІІІ СЕСІЯ    VІ    СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ № 61-33/2015

 18 лютого 2015 року                                                                          м.Сторожинець

 Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення земельних

ділянок в оренду

                Розглянувши заяву гр. Шородка В.Д. щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, керуючись ст.ст. 12, 93, 123 Земельного кодексу України, Законом України “Про оренду землі” та п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

 МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА: 

  1. Надати дозвіл Шородку Валерію Дмитровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду терміном на 15 років земельної ділянки площею 0,1449 га для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення по вул. .

     2. Надати дозвіл Ковалюк Сузанні Валентинівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду терміном на 10 років земельної ділянки орієнтовною площею 0,3000 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних приміщень будівель та споруд транспортних підприємств (обслуговування приміщення паливного складу) із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення по вул. . 

  1.   3. Зобов’язати заявників протягом трьох місяців замовити в проектній землевпорядній організації виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду після чого подати його на сесію міської ради для затвердження. 
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.Антонюк) та провідного спеціаліста землевпорядника міської ради Порошняка В.А. 

СТОРОЖИНЕЦЬКИЙ

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                          М.М. КАРЛІЙЧУК

Комментарии закрыты.

Останні новини

Інше

Попередні публікації


Ваш браузер застарів!

Як правильно оновити браузер - читайте тут.Оновіть свій браузер негайно!

×