УКРАЇНА

СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХХІІІ СЕСІЯ    VІ    СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ № 61-33/2015

 18 лютого 2015 року                                                                          м.Сторожинець

 Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення земельних

ділянок в оренду

                Розглянувши заяву гр. Шородка В.Д. щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, керуючись ст.ст. 12, 93, 123 Земельного кодексу України, Законом України “Про оренду землі” та п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

 МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА: 

  1. Надати дозвіл Шородку Валерію Дмитровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду терміном на 15 років земельної ділянки площею 0,1449 га для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення по вул. .

     2. Надати дозвіл Ковалюк Сузанні Валентинівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду терміном на 10 років земельної ділянки орієнтовною площею 0,3000 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних приміщень будівель та споруд транспортних підприємств (обслуговування приміщення паливного складу) із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення по вул. . 

  1.   3. Зобов’язати заявників протягом трьох місяців замовити в проектній землевпорядній організації виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду після чого подати його на сесію міської ради для затвердження. 
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.Антонюк) та провідного спеціаліста землевпорядника міської ради Порошняка В.А. 

СТОРОЖИНЕЦЬКИЙ

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                          М.М. КАРЛІЙЧУК