РІШЕННЯ № 62-33/2015 Про укладання нових договорів оренди землі

18 Лютого 2015, Міська рада

УКРАЇНА

СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХІІІ СЕСІЯ    VІ    СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ № 62-33/2015

 18 лютого 2015 року                                                                          м.Сторожинець

 Про укладання нових договорів

оренди землі

                Розглянувши заяву Григорян Т.М. та Батушана А.О. в інтересах, якого діє Григорян Т.М, клопотання Сторожинецького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) щодо укладання нових договорів оренди землі, керуючись п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, 

МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА: 

  1. Укласти з Григорян Тетяною Миколаївною та Батушаном Анатолієм Олександровичем договір оренди землі на земельну ділянку площею 0,0940 га для будівництва та обслуговування житлового будинку господарськиз будівель і споруд по вул.  з кадастровим номером 7324510100:02:001:0552 терміном на 4 роки, встановивши розмір орендної плати на рівні 3 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки в рік. 
  1. Зобов’язати Григорян Т.М. та Батушана А.О. надати необхідні матеріали для укладання договору оренди землі (додатки до договору оренди, витяг з технічної документації про нормативно грошову оцінку, витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку тощо) та провести його державну реєстрацію згідно норм чинного законодавства. 
  1. Укласти з Сторожинецьким районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) договір оренди землі на земельну ділянку площею 0,0478 га для обслуговування автогаражів по вул. з кадастровим номером 7324510100:02:001:0371 терміном на 5 років, встановивши розмір орендної плати на рівні 3 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки в рік. 
  1. Зобов’язати Сторожинецький районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) надати необхідні матеріали для укладання договору оренди землі (додатки до договору оренди, витяг з технічної документації про нормативно грошову оцінку, витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку тощо) та провести його державну реєстрацію згідно норм чинного законодавства. 
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.Антонюк) та провідного спеціаліста землевпорядника міської ради Порошняка В.А.  

СТОРОЖИНЕЦЬКИЙ

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                          М.М. КАРЛІЙЧУК

Комментарии закрыты.

Останні новини

Інше

Попередні публікації


Ваш браузер застарів!

Як правильно оновити браузер - читайте тут.Оновіть свій браузер негайно!

×