ХХХІІІ СЕСІЯ    VІ    СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ №  53-33/2015

18 лютого 2015 року                                                                 м.Сторожинець

Про затвердження проектів землеустрою

щодо відведення земельних ділянок

безоплатно у власність та передачу

земельних ділянок безоплатно у

власність громадянам

Розглянувши заяви громадян про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність (безоплатно) та передачу безоплатно у власність земельних ділянок, матеріали проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок по передачі безоплатно у власність, керуючись ст.ст. 12, 116, 118, 121 та 186 Земельного кодексу України та п.34 ч.1 ст.26  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передати Іванову Віталію Пилиповичу безоплатно у власність земельну ділянку площею 0,0968 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (за рахунок земель житлової та громадської забудови, двір), кадастровий № 7324510100:03:004:0435, по вул. , проживає м.Сторожинець вул. .
  2. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передати Красовській Олені Михайлівні безоплатно у власність земельну ділянку площею 0,0798 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (за рахунок земель житлової та громадської забудови, двір), кадастровий № 7324510100:01:004:0683 по вул. , проживає с..
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.Антонюк), провідного спеціаліста землевпорядника міської ради Вітюка А.Д.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                  М.М.КАРЛІЙЧУК