РІШЕННЯ № 83-35/2015 Про розгляд заяви Облучинського М.О.

02 Квітня 2015, Міська рада

УКРАЇНА

 СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХХV СЕСІЯ    VІ    СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ №  83-35/2015

 02 квітня 2015 року                                                                            м.Сторожинець

 Про розгляд заяви Облучинського М.О. 

      Розглянувши заяву Облучинського Мирослава Олександровича по питанню надання дозволу на виготовлення проекту відведення по передачі безоплатно у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул., додані до заяви матеріали, враховуючи те, що в земельну ділянку площею 0,10 га  згідно кадастрового плану, поданого заявником, входить земельна ділянка орієнтовною площею 0,02 га (розміром  44,63м довжини на 4 м ширини), яка визначена, як землі загального користування  (заїзд) до земельної ділянки орієнтовною площею 0,05 га, що належить Сторожинецькій міській раді, яка знаходилася в тимчасовому користуванні гр. Войтенко В.Д. для ведення городництва. Дана земельна ділянка розміщена в  межах генерального плану забудови м. Сторожинець та може бути виділена під забудову, керуючись вимогами п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні та ст.ст. 12, 116, 118, 121, 122, 123 Земельного кодексу України, 

МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА: 

  1. Надати дозвіл Облучинському Мирославу Олександровичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,08 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (за рахунок земель житлової та громадської забудови під дворами) по вул. .
  2. Зобов’язати Облучинського М.О. перенести тимчасовий металевий гараж та звільнити земельну ділянку міської ради орієнтовною площею 0,02 га (землі загального користування (заїзд) розміром 44,63м довжини на 4 м ширини).
  3. Зобов’язати заявника замовити в проектній землевпорядній організації виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та подати на сесію міської ради для затвердження в установлений законом термін.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.С. Антонюк), провідного спеціаліста землевпорядника міської ради А.Д. Вітюка 

СЕКРЕТАР СТОРОЖИНЕЦЬКОЇ

МІСЬКОЇ РАДИ                                                                       Я.В.МАНЧУК

 

Комментарии закрыты.

Останні новини

Інше

Попередні публікації


Ваш браузер застарів!

Як правильно оновити браузер - читайте тут.Оновіть свій браузер негайно!

×