РІШЕННЯ № 85-35/2015 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

02 Квітня 2015, Міська рада

УКРАЇНА

СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХV СЕСІЯ    VІ    СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 85-35/2015

 02 квітня 2015 року                                                                            м.Сторожинець

 Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості)           

       З метою належного використання та обслуговування земельних ділянок зайнятих будівлями та спорудами, які належать Сторожинецькій міській раді, керуючись вимогами п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні та ст.ст. 12, 122, 123 земельного кодексу України,

 МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл Сторожинецькому комбінату трудового навчання і технічної творчості молоді (КТН і ТТМ) на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по передачі в постійне користування земельної ділянки орієнтовною площею 0,23  га по вул.Б.Хмельницького, 8 для обслуговування будівель та споруд закладу освіти.
  2. Зобов’язати директора Сторожинецького КТН і ТТМ замовити та виготовити в проектній землевпорядній організації технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по передачі в постійне користування земельної ділянки після чого подати її на сесію міської ради для затвердження.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.С. Антонюк) та провідного спеціаліста землевпорядника міської ради А.Д. Вітюка 

СЕКРЕТАР СТОРОЖИНЕЦЬКОЇ

МІСЬКОЇ РАДИ                                                                       Я.В.МАНЧУК

 

Комментарии закрыты.

Останні новини

Інше

Попередні публікації


Ваш браузер застарів!

Як правильно оновити браузер - читайте тут.Оновіть свій браузер негайно!

×