РІШЕННЯ № 91-35/2015 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду

02 Квітня 2015, Міська рада

УКРАЇНА

СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХV СЕСІЯ    VІ    СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 91-35/2015

 02 квітня 2015 року                                                                          м.Сторожинець

 Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення земельних

ділянок в оренду 

               Розглянувши заяву гр. Тарновецького І.В., Козака Я.В. щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, керуючись ст.ст. 12, 93, 123 Земельного кодексу України, Законом України “Про оренду землі” та п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, 

МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА: 

  1. Надати дозвіл Тарновецькому Івану Васильовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду терміном на 15 років земельної ділянки орієнтовною площею 0,0400 га для ведення городництва із земель сільськогосподарського призначення по вул. .

               2. Надати дозвіл Козаку Ярославу Васильовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду терміном на 20 років земельної ділянки орієнтовною площею 0,1200 га для ведення садівництва із земель сільськогосподарського призначення по вул..       

        3. Зобов’язати заявників протягом трьох місяців замовити в проектній землевпорядній організації виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду після чого подати його на сесію міської ради для затвердження.

  1.        4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.С. Антонюк) та провідного спеціаліста землевпорядника міської ради В.А. Порошняка. 

СЕКРЕТАР СТОРОЖИНЕЦЬКОЇ

МІСЬКОЇ РАДИ                                                                           Я.В МАНЧУК

Комментарии закрыты.

Останні новини

Інше

Попередні публікації


Ваш браузер застарів!

Як правильно оновити браузер - читайте тут.Оновіть свій браузер негайно!

×