РІШЕННЯ № 93-35/2015 Про укладання нового договору оренди

02 Квітня 2015, Міська рада

УКРАЇНА

СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХV СЕСІЯ    VІ    СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 93-35/2015

 02 квітня 2015 року                                                                          м.Сторожинець

 Про укладання нового договору оренди

                Розглянувши клопотання ТзОВ “Будторгінвест” щодо укладання договору оренди землі, керуючись п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, 

МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА: 

  1. Укласти з ТзОВ “Будторгінвест” договір оренди землі на земельну ділянку площею 0,1365 га для будівництва та обслуговування п’ятиповерхового житлового будинку по вул.  з кадастровим номером 7324510100:01:005:0237 терміном на 2 роки, встановивши розмір орендної плати на рівні 5% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки в рік. 
  1. Зобов’язати ТзОВ “Будторгінвест” надати необхідні матеріали для укладання договору оренди землі (додатки до договору оренди, витяг з технічної документації про нормативно грошову оцінку, витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку тощо) та провести його державну реєстрацію згідно норм чинного законодавства. 
  1.   Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.С. Антонюк) та провідного спеціаліста землевпорядника міської ради В.А. Порошняка. 

СЕКРЕТАР СТОРОЖИНЕЦЬКОЇ

МІСЬКОЇ РАДИ                                                                           Я.В МАНЧУК

Комментарии закрыты.

Останні новини

Інше

Попередні публікації


Ваш браузер застарів!

Як правильно оновити браузер - читайте тут.Оновіть свій браузер негайно!

×