РІШЕННЯ № 120-36/2015 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність та передачу земельної ділянки безоплатно у власність

26 Травня 2015, Міська рада

ХХХVІ СЕСІЯ    VІ    СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 120-36/2015

26 травня 2015 року                                                                 м.Сторожинець

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

безоплатно у власність та передачу

земельної ділянки безоплатно у

власність

Розглянувши заяву Скрипи Л.Й. та Шашкіна В.В. про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність (безоплатно) та передачу безоплатно у власність земельних ділянок, матеріали проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок по передачі безоплатно у власність, керуючись ст.ст. 12, 116, 118, 121 та 186 Земельного кодексу України та п.34 ч.1 ст.26  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передати Скрипі Людмилі Йосифівні безоплатно у власність земельну ділянку загальною площею 0,1405 га з яких 0,1000 га для будівництваа та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (за рахунок земель житлової та громадської забудови, двір), кадастровий № 7324510100:01:004:0691, по пров. Косівському, 3 у м.Сторожинець та 0,0405 га для ведення особистого селянського господарства (за рахунок земель сільськогосподарського призначення, рілля), кадастровий № 7324510100:01:004:0692, по пров. Косовському у м.Сторожинець, проживає м.Сторожинець вул. Косівська, 1.
  2. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передати Шашкіну Василю Віталійовичу безоплатно у власність земельну ділянку площею 0,1000 га для будівництваа та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (за рахунок земель житлової та громадської забудови, двір), кадастровий № 7324510100:01:003:0392, по вул. Подільській, 8 у м.Сторожинець, проживає с.Юрківці Заставнінського району.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.С. Антонюк), провідного спеціаліста землевпорядника міської ради А.Д. Вітюка

МІСЬКОЇ РАДИ                                                                       Я.В.МАНЧУК