УКРАЇНА

СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХVІ СЕСІЯ    VІ    СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 131-36/2015 

26 травня 2015 року                                                       м.Сторожинець 

Про розгляд заяви Бабюка М.І. 

           Розглянувши заяву Бабюка Миколи Ілліча  по питанню надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення по передачі безоплатно у власність земельної ділянки орієнтовною площею 24 м.кв. для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по пров., враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів  Сторожинецької міської ради від „12″ травня 2015 року,  керуючись ст.ст. 12, 116, 118, 121 та 122 Земельного кодексу України, ст.ст. 19,25 Закону України «Про землеустрій» та п.34 ч.1 ст.26  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, 

МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА: 

  1. Відмовити у задоволені заяви гр. Бабюка Миколи Ілліча від 26.03.2015 року про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність орієнтовною площею 24 м.кв. для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по пров. .
  2. Рекомендувати Бабюку Миколі Іллічу надати до клопотання графічні матеріали, рішення про виділення земельної ділянки, а також правопосвідчуючі документи на будівлю гаража по пров. .
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (Антонюк В.С.), провідного спеціаліста землевпорядника міської ради Вітюка А.Д.

 СЕКРЕТАР СТОРОЖИНЕЦЬКОЇ

МІСЬКОЇ РАДИ                                                                       Я.В.МАНЧУК