УКРАЇНА

СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХVІ СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 135-36/2015

26 травня 2015 року                                                                 м.Сторожинець

Про надання дозволу на виготовлення
технічної документації по передачі
земельної ділянки в оренду

Розглянувши заяви Костюк К.Г., Костюка М.М., Костюка І.М., Перчика В.С., Костюка М.В., Туня Г.І. керуючись ст.ст.12, 93, 120, 123, 124, ч.2,3 ст. 134 Земельного кодексу України, Законом України “Про оренду землі” та п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл Костюк Катерині Григорівні, Костюку Миколі Миколайовичу, Костюку Ігорю Миколайовичу, Перчику Василю Сильвестровичу, Костюку Максиму Васильовичу на виготовлення технічної документації по передачі в оренду терміном на 2 (роки) земельної ділянки орієнтовною площею 0,0300 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови по вул. .

2. Надати дозвіл Туню Георгію Ігнатовичу на виготовлення технічної документації по передачі в оренду терміном на 49 (років) земельної ділянки орієнтовною площею 0,0600 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови по вул. .

3. Зобов’язати заявників протягом трьох місяців замовити в проектній землевпорядній організації виготовлення технічної документації по передачі земельної ділянки в оренду, після чого подати її на сесію міської ради для затвердження.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.С. Антонюк) та провідного спеціаліста землевпорядника міської ради В.А. Порошняка.

СЕКРЕТАР СТОРОЖИНЕЦЬКОЇ
МІСЬКОЇ РАДИ                                                                              Я.В МАНЧУК