РІШЕННЯ № 136-36/2015 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду

26 Травня 2015, Міська рада

ХХХVІ СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 136-36/2015

26 травня 2015 року                                                                      м.Сторожинець

Про затвердження технічної документації
із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки
в натурі (на місцевості) в оренду

Розглянувши заяву Бобіштяна В.Г. та технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в оренду, керуючись ст.ст.12, 93, 124 Земельного кодексу України та п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), що передається в оренду (терміном на 49 років) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Сторожинець по .

2. Передати Бобіштяну Василю Георгійовичу в оренду терміном на 49 років земельну ділянку площею 0,0872 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової громадської забудови з кадастровим номером 7324510100:01:001:0443 по вул. , встановивши орендну плату в розмірі 3% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки в рік.

3. Зобов’язати заявника дотримуватися режиму використання земель в охоронних зонах інженерних мереж та встановлених законодавством правил землекористування.

4. Зобов’язати заявника протягом двох місяців у встановленому законом порядку укласти з міською радою договір оренди земельної ділянки та провести його державну реєстрацію.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.С. Антонюк) та провідного спеціаліста землевпорядника міської ради В.А. Порошняка.

МІСЬКОЇ РАДИ                                                                               Я.В МАНЧУК