РІШЕННЯ № 138-36/2015 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду

26 Травня 2015, Міська рада

ХХХVІ СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 138-36/2015

26 травня 2015 року                                                                    м.Сторожинець

Про затвердження проекту землеустрою щодо
відведення земельної ділянки в оренду

Розглянувши заяву Довгаль Г.Г., проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду, керуючись ст.ст. 12, 93, 124, п.”в” ст. 186 Земельного кодексу України та п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 років для ведення особистого селянського господарства по вул. .

2. Передати Довгаль Галині Георгіївні в оренду терміном на 49 років земельну ділянку площею 0,0099 га для ведення особистого селянського господарства, з кадастровим номером 7324510100:04:001:0399 по вул. , встановивши орендну плату в розмірі 3 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки в рік.

3. Зобов’язати Довгаль Г.Г. протягом двох місяців у встановленому порядку укласти з міською радою договір оренди земельної ділянки та провести його державну реєстрацію.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.С. Антонюк) та провідного спеціаліста землевпорядника міської ради В.А. Порошняка.

МІСЬКОЇ РАДИ                                                                             Я.В МАНЧУК