26 Травня 2015, Міська рада

ХХХVІ СЕСІЯ    VІ    СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ №  119-36/2015

26 травня 2015 року                                                              м.Сторожинець

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по передачі безоплатно у власність земельної ділянки

Розглянувши заяви громадян Скалецької М.О., Григорця М.Д. про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по передачі безоплатно у власність земельної ділянки та додані до заяви матеріали, керуючись вимогами ст.ст.12, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та п.34. ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА

1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по передачі безоплатно у власність земельних ділянок наступним громадянам:

1.1.  Скалецькій Марії Олександрівні на земельну ділянку орієнтовною площею 0,06 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель громадської та житлової забудови (під будівлями) по вул., проживає м.Сторожинець вул..

1.2.  Григорцю Михайлу Дмитровичу на земельну ділянку орієнтовною площею 0,19 га з яких 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель громадської та житлової забудови (під будівлями) по вул. та 0,09 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського  призначення (рілля) по вул. , проживає м.Сторожинець вул. .

1.3.  Ярошенко Івану Олександровичу на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0155 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель громадської та житлової забудови (під будівлями) по вул. , проживає м.Сторожинець вул. .

1. Зобов’язати заявників замовити в проектній землевпорядній організації виготовлення технічної документації та подати її до міської ради  для затвердження в установлений законом термін.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.С. Антонюк), провідного спеціаліста землевпорядника міської ради А.Д. Вітюка.

МІСЬКОЇ РАДИ                                                                       Я.В.МАНЧУК