РІШЕННЯ №127-36/2015 Про розгляд клопотання Чернівецького військового лісництва

26 Травня 2015, Міська рада

УКРАЇНА

СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХVІ СЕСІЯ    VІ    СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 127-36/2015 

26 травня 2015 року                                                             м.Сторожинець

 Про розгляд клопотання Чернівецького

військового лісництва            

      Розглянувши клопотання Чернівецького військового лісництва Івано-Франківського військового ЛПК про погодження надання в користування мисливських угідь терміном на 25 років, які знаходяться в межах Сторожинецької міської ради (без вилучення земель у землекористувача), враховуючи те, що мисливські угіддя знаходяться в адміністративних межах Сторожинецької міської ради, але за межами населеного пункту м.Сторожинець, керуючись вимогами п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.ст. 12, 122 Земельного кодексу України, 

МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА: 

  1. Погодити Чернівецькому військовому лісництву ДП «Івано-Франківський військовий ліспромкомбінат» надання в користування (перезакріплення) терміном на 25 років мисливських угідь, які знаходяться в адміністративних межах Сторожинецької міської ради (без вилучення земель у землекористувачів).
  2. Зобов’язати начальника військового лісництва погодити використання мисливських угідь з землекористувачами земельних ділянок сільськогосподарського та лісогосподарського призначення.
  3.   Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.С. Антонюк) та провідного спеціаліста землевпорядника міської ради А.Д. Вітюка.

 СЕКРЕТАР СТОРОЖИНЕЦЬКОЇ

МІСЬКОЇ РАДИ                                                                       Я.В.МАНЧУК

Комментарии закрыты.

Останні новини

Інше

Попередні публікації


Ваш браузер застарів!

Як правильно оновити браузер - читайте тут.Оновіть свій браузер негайно!

×