УКРАЇНА

 СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХVІ СЕСІЯ    VІ    СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 129-36/2015 

26 травня 2015 року                                                        м.Сторожинець 

Про розгляд заяви Чорнолюка С. М. 

               Розглянувши заяву Чорнолюка Степана Миколайовича про надання дозволу на виготовлення проектів відведення по передачі безоплатно у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га для ведення особистого селянського господарства по вул.(біля будинку №), враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів Сторожинецької міської ради від „12″ травня  2015 року,  керуючись ст.ст. 12, 116, 118, 121 та 122 Земельного кодексу України, ст.ст. 19,25 Закону України «Про землеустрій» та п.34 ч.1 ст.26  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, 

МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА: 

  1. Відмовити гр. Чорнолюку Степану Миколайовичу у задоволенні заяви від 23.04.2015 року про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність орієнтовною площею 0,04 га для ведення особистого селянського господарства по вул. (біля будинку № ).
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (Антонюк В.С.), провідного спеціаліста землевпорядника міської ради Вітюка А.Д.

 СЕКРЕТАР СТОРОЖИНЕЦЬКОЇ

МІСЬКОЇ РАДИ                                                                       Я.В.МАНЧУК