ХХХVІ СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я № 105-36/2015

26 травня 2015 року                                                                   м.Сторожинець

Про внесення змін у рішення міської ради
№ 8-32/2015 від 23 січня 2015 року «Про
встановлення частки прибутку, яка
підлягає зарахуванню до міського бюджету»

У відповідності до Податкового кодексу України, керуючись п.29 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1. Внести зміни у рішення міської ради № 8-32/2015 від 23 січня 2015 року «Про встановлення частки прибутку, яка підлягає зарахуванню до міського бюджету», виклавши пункт 1 рішення у наступній редакції: «Для підприємств, організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади м.Сторожинець (ДКП “Міські ринки”, КП “Сторожинецьке ЖКГ”, КП “Карп ЕКО-2010”, КП “Паркувальник”, КП «Наш Сторожинець»), встановити розмір частки прибутку, яка підлягає зарахуванню до міського бюджету – 10%».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на головного бухгалтера міської ради Грезюк М.І.

СЕКРЕТАР
СТОРОЖИНЕЦЬКОЇ
МІСЬКОЇ РАДИ                                                                              Я.В.МАНЧУК