РІШЕННЯ № 173-38/2015 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по передачі земельної ділянки в оренду

16 Липня 2015, Міська рада

УКРАЇНА

СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХVІІІ СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 173-38/2015

16 липня 2015 року                                                                            м.Сторожинець

Про надання дозволу на виготовлення
технічної документації по передачі
земельної ділянки в оренду

Розглянувши клопотання Публічного акціонерного товариства “Укртелеком”, керуючись ст.ст.12, 93, 120, 123, 124, ч.2,3 ст. 134 Земельного кодексу України, Законом України “Про оренду землі” та п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл Публічному акціонерному товариству “Укртелеком” на виготовлення технічної документації по передачі в оренду терміном на 5 (років) земельної ділянки орієнтовною площею 0,3000 га для обслуговування будівель і споруд товариства із земель промисловості транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення по вул. 

2. Зобов’язати Публічне акціонерне товариство “Укртелеком” протягом трьох місяців замовити в проектній землевпорядній організації виготовлення технічної документації по передачі земельної ділянки в оренду, після чого подати її на сесію міської ради для затвердження.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.С. Антонюк) та провідного спеціаліста землевпорядника міської ради В.А. Порошняка.

СЕКРЕТАР СТОРОЖИНЕЦЬКОЇ
МІСЬКОЇ РАДИ Я.В МАНЧУК

Комментарии закрыты.

Останні новини

Інше

Попередні публікації


Ваш браузер застарів!

Як правильно оновити браузер - читайте тут.Оновіть свій браузер негайно!

×