ХХХVІІІ СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 169- 38/2015

16 липня 2015 року                                                                                 м.Сторожинець

Про розгляд заяви Ярової М.О.

Розглянувши заяву Ярової Марії Олексіївни по питанню продажу у власність земельної ділянки орієнтовною площею 80 м.кв. для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (магазину, весільного салону) по вул.  керуючись вимогами Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1. Заяву Ярової М.О. від 07.07.2015 року взяти до відома.
2. Звернутися в КП «Сторожинецьке ЖКГ» для отримання відомостей щодо проходження по земельній ділянці комунікаційних мереж.
3. Звернутися в відділ регіонального розвитку, містобудування, архітектури та ЖКГ Сторожинецької РДА для отримання відомостей щодо можливості розміщення на земельній ділянці магазину.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (Антонюк В.С.), провідного спеціаліста землевпорядника міської ради Вітюка А.Д.

МІСЬКОЇ РАДИ Я.В.МАНЧУК