ХХХVІІІ СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я № 151-38/2015

16 липня 2015 року                                                                            м.Сторожинець

Про внесення змін до Методики
розрахунку орендної плати за
комунальне майно

З метою соціального захисту окремих громадян міста, які користуються послугами громадської лазні, заслухавши думки депутатів міської ради щодо встановлення орендної плати за користування приміщенням лазні та встановленням плати за користування лазнею, керуючись Законам України “Про оренду державного та комунального майна”, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1. Внести зміни до Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно, затвердженої рішенням ХІХ сесії VІ скликання № 7-19/2013 від 21 березня 2013 року «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно, Типового договору оренди комунального майна» (додається).

2. Рішення підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі Сторожинецької міської ради в мережі Інтернет.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, гуманітарних та правових питань (Поляк М.І.).

МІСЬКОЇ РАДИ Я.В.МАНЧУК