ХХХІХ СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 182-39/2015

13 серпня 2015 року                                                                                 м.Сторожинець

Про утворення спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад

Враховуючи рішення Буденецької, Ропчанської, Панківської, Новобросківецької сільських рад про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та відповідно до частини 3 статті 6 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статей 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,:

1. Утворити спільну робочу групу з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад у складі:
– Манчука Ярослава Васильовича – секретаря Сторожинецької міської ради;
– Лягу Павліну Юріївну – депутата міської ради;
– Равлюк Лідію Георгіївну – депутата міської ради;
– Оларя Іллі Георгійовича – Ропчанського сільського голови;
– Урсуляна Івана Мірчовича – депутата Сторожинецької районної ради, жителя с.Ропча;
– Максимюк Галини Георгіївни – секретаря Ропчанської сільської ради;
– Малованюка Івана Дмитровича – Новобросківецького сільського голови;
– Малованюк Івону Леонідівну – секретаря Новобросківецької сільської ради;
– Балкового Михайла Михайловича – спеціаліста-землевпорядника Новобросківецької сільської ради;
– Казюка Сергія Олексійовича – Панківського сільського голови;
– Баланюка Миколу Миколайовича – депутата Панківської сільської ради;
– Якимовича Степана Антоновича – депутата Панківської сільської ради;
– Федоряна Миколу Костянтиновича – Буденецького сільського голови;
– Мудряк Тетяну Василівну – інженера-землевпорядника Буденецької сільської ради;
– Урсулян Марію Олександрівну – бухгалтера Буденецької сільської ради.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря міської ради Манчука Я.В.

МІСЬКОЇ РАДИ Я.В.МАНЧУК