ХХХІХ СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 186-39/2015

13 серпня 2015 року                                                                    м.Сторожинець

Про розгляд депутатського запита

Розглянувши запит Поляка В.М. про висвітлення у ЗМІ питань, пов’язаних із землекористувачами, керуючись Законом України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», пп.13 п.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1. Запит депутата Сторожинецької міської ради Поляка В.М. взяти до відома.

2. Зобов’язати землевпорядників міської ради Порошняка В.А. та Вітюка А.Д. підготувати у місячний термін інформацію про усіх землекористувачів, які використовують земельні ділянки у м. Сторожинець без правовстановлюючих документів; землекористувачів, які мають заборгованість по сплаті податку за землю, які мають заборгованість орендній платі, суми заборгованості.

3. Інформацію, визначену у п.2 рішення, розмістити на офіційному сайті міської ради та інформаційній дошці міської ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (Антонюк В.С.), заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Киюка С.Р.

МІСЬКОЇ РАДИ Я.В.МАНЧУК