РІШЕННЯ № 193-40/2015 Про продовження договору оренди комунального майна з РО ВФСТ «Колос»

15 Жовтня 2015, Міська рада

У К Р А Ї Н А
СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
XL СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 193-40/2015

15 жовтня 2015 року                                                                    м.Сторожинець

Про продовження договору
оренди комунального майна
з РО ВФСТ «Колос»

Розглянувши клопотання голови РО ВФСТ «Колос» № 24 від 09.09.2015 р. щодо продовження договору оренди нерухомого майна, беручи до уваги те, що у разі, якщо на момент продовження дії договору оренди остання оцінка об’єкта оренди була зроблена більш як три роки тому, а для продовження (поновлення) договору оренди провадиться оцінка об’єкта оренди, керуючись Законом України “Про оренду державного та комунального майна”, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Продовжити договір оренди, укладений між районною організацією всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Колос” та Сторожинецькою міською радою строком на два роки одинадцять місяців без права передачі частини приміщень у будівлі по вул. Ю.Федьковича, 12 у суборенду.

2. Зобов’язати голови РО ВФСТ «Колос» для продовження (поновлення) договору оренди провести оцінку об’єкта оренди та подати її на сесію міської ради.

3. У випадку невиконання п. 2 цього рішення розглянути питання про припинення Договору оренди нерухомого майна, що належать до комунальної власності.

СЕКРЕТАР СТОРОЖИНЕЦЬКОЇ
МІСЬКОЇ РАДИ Я.В.МАНЧУК

Комментарии закрыты.

Останні новини

Інше

Попередні публікації


Ваш браузер застарів!

Як правильно оновити браузер - читайте тут.Оновіть свій браузер негайно!

×