РІШЕННЯ № 211-40/2015 Про розгляд заяви Лукенюк С.Л.

15 Жовтня 2015, Міська рада

ХL СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 211-40/2015

15 жовтня 2015 року                                                                                 м.Сторожинець

Про розгляд заяви
Лукенюк С.Л.

Розглянувши заяву Лукенюк С.Л. щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування (на умовах оренди) терміном на 49 років, рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів від 09.10.2015 року, керуючись п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1. Розглянути питання про надання Лукенюк Світлані Леонідівні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1199 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі у користування на умовах оренди за адресою м.Сторожинець вул.  після закінчення судового процесу по справі №723/2964/15-ц від 05.10.2015 року.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.С. Антонюк) та провідного спеціаліста землевпорядника міської ради Порошняка В.А.

МІСЬКОЇ РАДИ Я.В МАНЧУК