УКРАЇНА
СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХL СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ № 226-40/2015

15 жовтня 2015 року                                                                                м.Сторожинець

Про розгляд заяви Апостолюк І.І.

Розглянувши заяву Апостолюк І.І. щодо розроблення містобудівної документації, детальний план території для розміщення будівель торгівлі (магазину), в м.Сторожинець по вул.Видинівського, на власній земельній ділянці площею 0,03 га, яка належить їй на праві власності згідно свідоцтва про право власності на нерухоме майно (земельна ділянка) серії САМ №078894 від 01.08.2014 року, керуючись вимогами Земельного кодексу України, Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл Апостолюк Ірині Іванівні на розроблення містобудівної документації, детальний план території для розміщення будівель торгівлі (магазину), в м.Сторожинець по вул.Видинівського, на власній земельній ділянці площею 0,03 га, яка належить їй на праві власності згідно свідоцтва про право власності на нерухоме майно (земельна ділянка) серії САМ №078894 від 01.08.2014 року.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (Антонюк В.С.), провідного спеціаліста землевпорядника міської ради Вітюка А.Д.

СЕКРЕТАР СТОРОЖИНЕЦЬКОЇ
МІСЬКОЇ РАДИ Я.В.МАНЧУК