РІШЕННЯ №202-40/2015 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду

15 Жовтня 2015, Міська рада

УКРАЇНА

СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХL СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 202-40/2015

15 жовтня 2015 року                                                                           м.Сторожинець

Про затвердження проекту землеустрою щодо
відведення земельної ділянки в оренду

Розглянувши заяву Урсакі М.Т., проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, керуючись ст.ст. 12, 93, 124, п.”в” ст. 186 Земельного кодексу України та п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення особистого селянського господарства по вул. 
2. Передати Урсакі Марині Тодорівні в оренду терміном на 10 років земельну ділянку площею 0,30 га для ведення особистого селянського господарства, з кадастровим номером 7324510100:03:007:0504 по вул. , встановивши орендну плату в розмірі 3 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки в рік.

3. Зобов’язати Урсакі М. Т. протягом двох місяців у встановленому порядку укласти з міською радою договір оренди земельної ділянки та провести його державну реєстрацію.
У випадку, якщо договір оренди землі орендарем не було зареєстровано протягом 60 календарних днів з дня прийняття рішення міської ради про передачу в оренду земельної ділянки, розмір орендної плати на період, аналогічний терміну прострочення укладання договору оренди землі, встановлюється в розмірі орендної плати.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.С. Антонюк) та провідного спеціаліста землевпорядника міської ради В.А. Порошняка.

СЕКРЕТАР СТОРОЖИНЕЦЬКОЇ
МІСЬКОЇ РАДИ Я.В МАНЧУК

Комментарии закрыты.

Останні новини

Інше

Попередні публікації


Ваш браузер застарів!

Як правильно оновити браузер - читайте тут.Оновіть свій браузер негайно!

×