РІШЕННЯ №209-40/2015 Про розгляд заяви Капітули С.С.

15 Жовтня 2015, Міська рада

УКРАЇНА

СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХL СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 209-40/2015

15 жовтня 2015 року                                                                               м.Сторожинець

Про розгляд заяви Капітули С.С.

Розглянувши заяву Капітули С.С. щодо виготовлення експертної оцінки для отримання у власність шляхом викупу земельної ділянки, яка перебуває у його користуванні на умовах оренди, беручи до уваги виступи депутатів Сторожинецької міської ради Антонюка В.С., Равлюк Л.Г. стосовно прийняття рішення про відмову в передачі у власність шляхом викупу земельної ділянки площею 0,6688 га по вул. Фізкультурній, 1, зазначивши, що дана територія є стратегічним об’єктом та в разі необхідності може бути використана для розвантаження залізничних вагонів з різного типу вантажем, те що нерухоме майно, яке перебуває у власності Капітули С.С., розташоване тільки на певній частині орендованої земельної ділянки, а решта вільна від будівель та споруд, а також те, що на даний час немає нагальної потреби у продажу даної земельної ділянки, керуючись ст.12 Земельного кодексу України, та п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1. У задоволені заяви Капітули Сергія Сергійовича відмовити.

2.Земельну ділянку площею 0,6688 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, з кадастровим номером 7324510100:04:001:0137 по вул. Фізкультурній, 1 залишити в користуванні Капітули С.С. на умовах оренди.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.С. Антонюк).

СЕКРЕТАР СТОРОЖИНЕЦЬКОЇ
МІСЬКОЇ РАДИ Я.В МАНЧУК

Комментарии закрыты.

Останні новини

Інше

Попередні публікації


Ваш браузер застарів!

Як правильно оновити браузер - читайте тут.Оновіть свій браузер негайно!

×