ХL СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 206-40/2015

15 жовтня 2015 року                                                                                м.Сторожинець

Про розгляд клопотання
ТзОВ “Чернівціавтотранс”

Розглянувши клопотання ТзОВ “Чернівціавтотранс” щодо продовження дії договору оренди землі, керуючись вимогами ст.ст. 12, Земельного кодексу України, ст. 33 Закону України “Про оренду землі” та п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1. Клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю “Чернівціавтотранс” задовольнити частково.
2. Поновити ТзОВ “Чернівціавтотранс” договір оренди землі зареєстрований в Реєстраційній службі Сторожинецького районного управління юстиції Чернівецької області від 16.08.2014 року, на земельну ділянку площею 0,1070 га для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства з кадастровим номером 7324510100:02:001:0603 по вул.  на новий строк, терміном на 3 роки встановивши орендну плату в розмірі 4% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки в рік.

3. Зобов’язати керівництво ТзОВ “Чернівціавтотранс” в термін до 15.11.2015 року укласти додаткову угоду щодо поновлення договору оренди землі на новий строк до договору оренди землі зазначеного в пункті 2 даного рішення та провести її державну реєстрацію згідно чинного законодавства.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.С. Антонюк) та провідного спеціаліста землевпорядника міської ради В.А. Порошняка.

МІСЬКОЇ РАДИ Я.В МАНЧУК