ХL СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 210-40/2015

15 жовтня 2015 року                                                                                   м.Сторожинець

Про повторний розгляд заяви
Москалюка О.І.

Враховуючи рішення міської ради №175-38/2015 від 16.07.2015 року, яким заяву Москалюка О.І. щодо передачі земельної ділянки в оренду залишено на довивчення, розглядаючи повторно питання надання Москалюку О.І.земельної ділянки в оренду, керуючись п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1. В задоволені заяви Москалюка Олександра Івановича відмовити.

2. Залишити земельну ділянку площею 0,1027 га для ведення особистого селянського господарства з кадастровим номером 7324510100:01:004:0069 по вул. Косівській в землях запасу Сторожинецької міської ради.

3. Після внесення зазначеної в п.1 земельної ділянки в межі генерального плану м.Сторожинець розглянути на сесії Сторожинецької міської ради можливість її надання учасникам бойових дій.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.С. Антонюк) та провідного спеціаліста землевпорядника міської ради Порошняка В.А.

МІСЬКОЇ РАДИ Я.В МАНЧУК