ХL СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 204 -40/2015

15 жовтня 2015 року                                                                              м.Сторожинець

Про надання дозволу на виготовлення
технічної документації по передачі
земельної ділянки в оренду

Розглянувши заяву Мітрік А.Г., керуючись ст.ст.12, 93, 120, 123, 124, ч.2,3 ст. 134 Земельного кодексу України, Законом України “Про оренду землі” та п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1. Надати дозвіл Мітрік Аврорі Георгіївні на виготовлення технічної документації по передачі в оренду терміном на 10 (років) земельної ділянки орієнтовною 0,0600 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови по вул.

2. Зобов’язати заявницю укласти протягом двох місяців договір на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із розробником документації, визначеним ст. 26 Закону України “Про землеустрій”.

Максимальний строк складання технічної документації не повинен перевищувати шести місяців з моменту укладання договору.
3. Вразі невиконання п.2 даного рішення дозвіл на розроблення документації із землеустрою втрачає свою чинність.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.С. Антонюк) та провідного спеціаліста землевпорядника міської ради В.А. Порошняка.

МІСЬКОЇ РАДИ Я.В МАНЧУК