Р І Ш Е Н Н Я № 170

23 грудня 2015 року                                                                                 м.Сторожинець

Про Програму поводження з домашніми тваринами та
регулювання чисельності бродячих та безпритульних
тварин в м. Сторожинець на 2016-2018 рр.

На виконання рішення виконавчого комітету міської ради № 165 від 10 грудня 2015 року “Про утримання безпритульних тварин”, з метою організації у м. Сторожинець системи поводження з домашніми тваринами та для регулювання чисельності бродячих та безпритульних тварин, керуючись Правилами утримання і поводження з тваринами по м.Сторожинець, затвердженими рішенням виконавчого комітету міської ради № 57 від 10.04.2013 року, Законом України «Про захист тварин від жорстокого поводження», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВИРІШИВ:

1. Клопотати перед сесією міської ради про включення проекту Програми поводження з домашніми тваринами та регулювання чисельності бродячих та безпритульних тварин в м. Сторожинець на 2016-2018 роки до Плану діяльності Сторожинецької міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік та розмістити проект програми для обговорення на сайті Сторожинецької міської ради.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря Сторожинецької міської ради Матейчука І.Г.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА М.М.КАРЛІЙЧУК