РІШЕННЯ № 35-2/2015 Про розгляд заяв щодо надання земельних ділянок в користування за межами населеного пункту м. Сторожинець

24 Грудня 2015, Міська рада

УКРАЇНА

СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 35-2/2015

24 грудня 2015 року                                                                                 м.Сторожинець

Про розгляд заяв щодо надання
земельних ділянок в користування
за межами населеного пункту м. Сторожинець

Розглянувши заяви Бостана С.І., Гаїни А.М., Мегеден Н.М. щодо можливості виділення в користування на умовах оренди земельних ділянок для ведення фермерського господарства та городництва, враховуючи те, що земельні ділянки розташовані в адміністративних межах Сторожинецької міської ради за межами населеного пункту м.Сторожинець, керуючись ст.ст. 12, 122, 123, 124 Земельного кодексу України та п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду Бостану Сергію Івановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення в оренду терміном на 5 років земельної ділянки орієнтовною площею 8,8 га для ведення фермерського господарства (вирощування сільськогосподарських культур) по вул. .
2. Виконавчому комітету Сторожинецької міської ради надати гр. Бостану С.І. позицію міської ради на земельну ділянку зазначену у п.1 цього рішення.
3. Зобов’язати Бостана Сергія Івановича звернутися до центрального органу виконавчої влади з питань земельних ресурсів у галузі земельних відносин для отримання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

4. Надати згоду Гаїні Аллі Миколаївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення в оренду терміном на 5 років земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га для ведення городництва по вул. .
5. Виконавчому комітету Сторожинецької міської ради надати гр. Гаїні А.М. позицію міської ради на земельну ділянку зазначену у п.4 цього рішення.
6. Зобов’язати Гаїну Аллу Миколаївну звернутися до центрального органу виконавчої влади з питань земельних ресурсів у галузі земельних відносин для отримання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

7. Надати згоду Мегеден Наталі Миколаївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення в оренду терміном на 5 років земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га для ведення городництва по вул. .
8. Виконавчому комітету Сторожинецької міської ради надати гр. Мегеден Н.М. позицію міської ради на земельну ділянку зазначену у п.7 цього рішення.
9. Зобов’язати Мегеден Наталю Миколаївну звернутися до центрального органу виконавчої влади з питань земельних ресурсів у галузі земельних відносин для отримання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

10. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.С. Бойчук) та провідного спеціаліста землевпорядника міської ради В.А. Порошняка.

СТОРОЖИНЕЦЬКИЙ
МІСЬКИЙ ГОЛОВА М.М. КАРЛІЙЧУК

Комментарии закрыты.

Останні новини

Інше

Попередні публікації


Ваш браузер застарів!

Як правильно оновити браузер - читайте тут.Оновіть свій браузер негайно!

×