РІШЕННЯ № 37-2/2015 Про розгляд заяви приватного підприємця Маниліча В.В.

24 Грудня 2015, Міська рада

ІІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 37-2/2015

24 грудня 2015 року                                                                                     м.Сторожинець

Про розгляд заяви
приватного підприємця Маниліча В.В.

Розглянувши заяву приватного підприємця Маниліча В.В. щодо продовження терміну дії договору оренди землі, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів, якими запропоновано продовжити термін оренди земельної ділянки на 5 років, керуючись вимогами ст.ст. 12, Земельного кодексу України, ст. 33 Закону України “Про оренду землі” та п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1. Заяву приватного підприємця Маниліча Віталія Васильовича задовольнити частково.
2. Продовжити приватному підприємцю Манилічу Віталію Васильовичу термін оренди земельної ділянки площею 0,0070 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі з кадастровим номером 7324510100:01:005:0411 по вул. Чернівецькій, 11Б/1,2 яка перебуває у нього в користуванні на умовах оренди згідно договору оренди землі зареєстрованого у Чернівецькій регіональній філії ДП “Центр ДЗК” за № 041081900085 від 21.12.2010 року на 5 років.

3. Зобов’язати заявника в термін до 24.02.2016 року укласти додаткову угоду щодо продовження терміну дії договорів оренди землі.
У випадку, якщо додаткова угода до договору оренди землі орендарем не буде укладена протягом 60 календарних днів з дня прийняття рішення міської ради щодо продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки, розмір орендної плати на період, аналогічний терміну прострочення укладання додаткової угоди до договору оренди землі, встановлюється в розмірі орендної плати з урахуванням коефіцієнтів індексації.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.О. Бойчук) та провідного спеціаліста землевпорядника міської ради Порошняка В.А.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА М.М. КАРЛІЙЧУК