РІШЕННЯ № 39-2/2015 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду

24 Грудня 2015, Міська рада

ІІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 39-2/2015

24 грудня 2015 року                                                                                м.Сторожинець

Про затвердження проектів землеустрою щодо
відведення земельних ділянок в оренду

Розглянувши заяви Дащук А.Д., Гренчука М.І., Шородка В.Д. та Ілінчук Т.І. проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду, керуючись ст.ст. 12, 93, 124, п.”в” ст. 186 Земельного кодексу України та п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення особистого селянського господарства по вул.
2. Передати Дащук Анжелі Дмитрівні в оренду терміном на 5 років земельну ділянку площею 0,4442 га для ведення особистого селянського господарства, з кадастровим номером 7324510100:01:002:0266 по вул. , встановивши орендну плату в розмірі 3 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки в рік.

3. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення особистого селянського господарства по вул.
4. Передати Гренчуку Михайлу Іллічу в оренду терміном на 5 років земельну ділянку площею 0,0638 га для ведення особистого селянського господарства, з кадастровим номером 7324510100:03:006:0217 по вул. , встановивши орендну плату в розмірі 3 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки в рік.

5. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.
6. Передати Шородку Валерію Дмитровичу та Ілінчук Тетяні Іллівні в оренду терміном на 15 років земельну ділянку площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, з кадастровим номером 7324510100:01:004:0700 по вул. , встановивши орендну плату в розмірі 3 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки в рік.

7. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення особистого селянського господарства по вул. .
8. Передати Шородку Валерію Дмитровичу в оренду терміном на 15 років земельну ділянку площею 0,1449 га для ведення особистого селянського господарства, з кадастровим номером 7324510100:01:004:0699 по вул. , встановивши орендну плату в розмірі 3 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки в рік.

9. Зобов’язати заявників протягом двох місяців у встановленому порядку укласти з міською радою договори оренди землі та провести їх державну реєстрацію.
У випадку, якщо договір оренди землі орендарем не було зареєстровано протягом 60 календарних днів з дня прийняття рішення міської ради про передачу в оренду земельної ділянки, розмір орендної плати на період, аналогічний терміну прострочення укладання договору оренди землі, встановлюється в розмірі орендної плати.
10. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.О. Бойчук) та провідного спеціаліста землевпорядника міської ради Порошняка В.А.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА М.М. КАРЛІЙЧУК