РІШЕННЯ № 42-2/2015 Про розгляд заяв Малиш В.Г. та Понтус М.М.

24 Грудня 2015, Міська рада

УКРАЇНА

СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ № 42-2/2015

24 грудня 2015 року                                                                                м.Сторожинець

Про розгляд заяв
Малиш В.Г. та Понтус М.М.

Розглянувши заяву гр. Малиш В.Г. про надання в користування земельної ділянки для ведення городництва по вул. Карюкіна та внесення змін в рішення №174-38/2015 від 16.07.2015 року, заяву гр. Понтус М.М. щодо залишення рішення №174-38/2015 від 16.07.2015 року в силі, що в свою чергу надасть можливість дооформити правоустановлюючі документи на земельну ділянку площею 0,0219 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Карюкіна належним чином, враховуючи те, що внаслідок виїзду постійної комісії з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів на зазначену земельну ділянку, який відбувся 16.12.2015 року, та подальшого обговорення і голосування членів комісії стосовно задоволення заяв гр. Малиш В.Г. та Понтус М.М. комісія не дійшла згоди, беручи до уваги думку депутатів ради з даного питання, керуючись ст.12 Земельного кодексу України, п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Залишити заяви Малиш Віоли Георгіївни та Понтус Марії Мар’янівни на довивчення.
2. Доручити постійній комісії з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів подати на розгляд сесії Сторожинецької міської ради рекомендації щодо можливого вирішення порушених питань в заявах гр. Малиш В.Г. та Понтус М.М.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.С. Бойчук) та провідного спеціаліста землевпорядника міської ради В.А. Порошняка.

СТОРОЖИНЕЦЬКИЙ
МІСЬКИЙ ГОЛОВА М.М. КАРЛІЙЧУК

Комментарии закрыты.

Інше

Попередні публікації


Ваш браузер застарів!

Як правильно оновити браузер - читайте тут.Оновіть свій браузер негайно!

×