ІІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 46-2/2015

24 грудня 2015 року                                                                                 м.Сторожинець

Про розгляд заяв громадян, бажаючих
отримати земельні ділянки для будівництва
житлових будинків на території м.Сторожинець

Розглянувши заяви громадян, бажаючих отримати земельні ділянки для будівництва житлових будинків на території м.Сторожинець, протокол постійної комісії з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів від 11 грудня 2015 року, керуючись вимогами Земельного кодексу України та п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1. Протокол № 1 пункт 1 від 11.12.2015 року постійної комісії з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів прийняти до відома.

2. Включити в списки осіб, бажаючих отримати земельні ділянки під забудову житлового будинку, господарських будівель і споруд на території м.Сторожинець наступних громадян:
1. Чурюк Олену Іванівну;
2. Іванчак Тетяну Василівну;
3. Серна Сергія Івановича;
4.Флорескула Дмитра Івановича;
5. Стецькому Анатолію Васильовичу;
6. Бойко Еллу Георгіївну;
7. Бруневича Максима Георгійовича;
8. Бойка Іллю Васильовича.

3. Після затвердження змін до генерального плану забудови м.Сторожинець та наявності вільних земельних ділянок виділити в першу чергу для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд земельні ділянки учасникам АТО (членам їх сімей), а саме:
1. Серна Сергію Івановичу;
2. Флорескулу Дмитру Івановичу;
3. Стецькому Анатолію Васильовичу;
4. Бойку Іллі Васильовичу;
4. Греню Віктору Ярославовичу, який в загальному списку за №657;
5. Кнапу Тарасу Мартиновичу, який в загальному списку за №397;
6. Руденко Анні Вікторівні, яка в загальному списку за №677;
7. Бужняку Андрію Георгійовичу, який в загальному списку за № 27.

4. Зобов’язати заявників, які брали участь у антитерористичній операції, надати міській раді копію посвідчення учасника бойових дій.

5. Розмістити оновлені списки громадян, які бажають отримати земельні ділянки під забудову житлового будинку, господарських будівель і споруд на території м.Сторожинець на інформаційній дошці міської ради.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання
природних ресурсів (В.О.Бойчук), провідного спеціаліста землевпорядника міської ради А.Д. Вітюка.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА М.М.КАРЛІЙЧУК