ІІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ № 51-2/2015

24 грудня 2015 року                                                                               м.Сторожинець

Про затвердження технічної
документації щодо відведення
земельної ділянки в постійне
користування

Розглянувши клопотання «Сторожинецький комбінат трудового навчання і технічної творчості молоді», матеріали технічної документації щодо відведення земельної ділянки в постійне користування, керуючись вимогами ст.ст. 12, 122, 123, 186 Земельного кодексу України та п. 34 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1. Затвердити технічну документацію щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 0,2245 га для обслуговування будівель і споруд закладів освіти «Сторожинецький комбінат трудового навчання і технічної творчості молоді», кадастровий номер 7324510100:03:002:0376 по вул. Б.Хмельницького, 8.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.О.Бойчук), провідного спеціаліста землевпорядника міської ради А.Д. Вітюка.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА М.М.КАРЛІЙЧУК