Рубрики | 2016

РІШЕННЯ № Про хід виконання рішення виконкому № 149 від 10.12.2015 року “Про сплату податків КП “Сторожинецьке ЖКГ”

08 Лютого 2016, Міська рада

Р І Ш Е Н Н Я №

11 лютого 2016 року                                                                                 м.Сторожинець

Про хід виконання рішення виконкому
№ 149 від 10.12.2015 року “Про сплату
податків КП “Сторожинецьке ЖКГ”

Заслухавши доповіді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Карлійчука Іллі Васильовича про сплату податків КП “Сторожинецьке ЖКГ”, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

ВИКОНКОМ МІСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

1. Зобов’язати начальника КП “Сторожинецьке ЖКГ” Кислінського О.В.:
– посилити роботу з боржниками та вирішити питання відшкодування заборгованості шляхом подачі відповідних позовних заяв до Сторожинецького районного суду та закріпити відповідальних працівників за вулицями міста для індивідуальної роботи з боржниками.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Киюка С.Р.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Карлійчука І.В.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА М.М.КАРЛІЙЧУК