Р І Ш Е Н Н Я №

11 лютого 2016 року                                                                         м.Сторожинець

Про надання дозволу на зріз дерев

Враховуючи доручення голови Сторожинецької міської ради щодо проведення обстеження зелених насаджень для виявлення потенційно небезпечних дерев по вул. Чаплигіна, 51, враховуючи акт обстеження стану зелених насаджень, що підлягають видаленню, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

ВИКОНКОМ МІСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

1. Затвердити акт обстеження стану зелених насаджень на земельній ділянці по вул. Чаплигіна, 51 від 08.02.2016 року.

2. Надати дозвіл КП “Сторожинецьке ЖКГ” на зріз 2 (двох) дерев породи Верба та на проведення робіт по прочистці скелетних гілок крон 1 (одного) дерева породи Верба до ступеня неприпинення росту в об’ємі 20% по вул. Чаплигіна, 51.
Після проведення робіт по зрізу та прочистці дерев, деревину оприбуткувати на складі КП “Сторожинецьке ЖКГ”.

3. Зобов’язати КП “Сторожинецьке ЖКГ” перед початком робіт одержати ордер на знесення зелених насаджень.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Карлійчука І.В.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА М.М.КАРЛІЙЧУК