Рубрики | 2016рік, ДОКУМЕНТИ

РІШЕННЯ №15-4/2016 Про внесення змін у рішення І сесії VІІ скликання № 13-1/2015 від 26 листопада 2015 року «Про утворення виконавчого комітету Сторожинецької міської ради»

26 Лютого 2016, Міська рада

ІV СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я № 15-4/2016

26 лютого 2016 року                                                                              м.Сторожинець

Беручи до уваги рішення ІІ сесії VІІ скликання № 20-2/2015 від 24 грудня 2015 року «Про затвердження першого заступника міського голови», керуючись ст. 51 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про службу в органах місцевого самоврядування”,

1. Ввести до членів виконавчого комітету міської ради Киюка Сергія Романовича – першого заступника міського голови.

2. Вивести з членів виконавчого комітету міської ради Поляка Валерія Михайловича.

3. Внести зміни у п.2 рішення І сесії VІІ скликання № 13-1/2015 від 26 листопада 2015 року «Про утворення виконавчого комітету Сторожинецької міської ради», виклавши його у такій редакції:

«2. Затвердити персональний склад виконавчого комітету:

– Карлійчук Микола Миколайович – голова виконавчого комітету;
– Матейчук Ігор Григорович – секретар міської ради;
– Киюк Сергій Романович – перший заступник міського голови;
– Карлійчук Ілля Васильович – заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Члени виконавчого комітету:

– Лягу Павлина Юріївна;
– Беленчук Ігор Іванович;
– Данилюк Юрій Іванович;
– Гладкий Василь Петрович;
– Токарюк Нестор Семенович,
– Любимський Олексій Васильович;
– Яреміца Ілля Васильович;
– Іванніков Анатолій Іванович;
– Войцеховський Олександр Францович;
– Остапенко Ольга Олексіївна;
– Майсюк Володимир Георгійович.»

4. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА КАРЛІЙЧУК М.М.