ІV СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 6-4/2016

26 лютого 2016 року                                                                                     м.Сторожинець

Про затвердження Програми поводження
з домашніми тваринами та регулювання
чисельності бродячих тварин та безпритульних
тварин у м. Сторожинець на 2016-2018 роки

З метою належного поводження з домашніми тваринами та гуманного регулювання чисельності бродячих тварин та безпритульних тварин у м. Сторожинець, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1. Затвердити Програму поводження з домашніми тваринами та регулювання чисельності бродячих тварин та безпритульних тварин у м. Сторожинець на 2016-2018 роки.

2. Головному бухгалтеру міської ради Грезюк М.І. вчасно проводити фінансування заходів, передбачених Програмою.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економіки, бюджету, фінансів (Л.Г. Равлюк).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА М.М.КАРЛІЙЧУК