Р І Ш Е Н Н Я № ___

10 березня 2016 року                                                                            м.Сторожинець

Про надання дозволу на реалізацію
продуктів із спеціально
обладнаних автомобілів

Розглянувши клопотання ТзОВ “Кедр” № 01/2016 від 29.02.2016 року про надання дозволу на реалізацію хлібо-булочних виробів із обладнаних автомобілів та заяву приватного підприємсця Бока А.А від 16.02.2016 року про надання дозволу на реалізацію кави з обладнаного автомобіля, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МІСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю “Кедр” на реалізацію хлібо-булочних виробів із обладнаних автомобілів на наступних вулицях міста:
– вул. Т.Шевченка (на стоянці автомобілів);
– вул. Видинівського (біля ресторану “Пролісок”);
– вул. Б.Хмельницького (на стоянці автомобілів);
– вул.Ватутіна (в районі продовольчого ринку);
– вул. І.Вільде (на стоянці автомобілів в районі промислового ринку);
– вул.О.Кобилянської (біля буд. № 32).

2. Надати дозвіл Бока Андрію Авреловичу на реалізацію гарячих напоїв із обладнаного автомобіля на вулиці Б.Хмельницького (на стоянці автомобілів).

3. Заявникам:
3.1. Постійно утримувати в належному санітарному стані об’єкт;
3.2. Здійснювати благоустрій прилеглої території;
3.3. Встановити урну для збирання сміття;
3.4. Організовувати роботу об’єкту згідно норм чинного законодавства в сфері надання послуг, чітко дотримуючись Закону України “Про захист прав споживачів”;
3.5. Укласти з КП “Сторожинецьке ЖКГ” договір на вивезення ТПВ у місячний термін.
3.6. Укласти з КП “Паркувальник” договір на оплату паркувального місця у місячний термін.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Карлійчука І.В.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА М.М.КАРЛІЙЧУК