Сторожинецька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста з реєстрації місця проживання, перебування особи, створення, функціонування наповнення та адміністрування реєстрації мешканців територіальної громади м.Сторожинець.

Вимоги до учасників конкурсу:

– громадянство України;

– вільне володіння державною мовою;

– повна вища освіта (спеціаліст, магістр);

– стаж роботи в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше 3 років; або стаж роботи в інших сферах не менше 3 років.

– володіння персональним комп’ютером у режимі користувача.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

– заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками (трудова діяльність, автобіографія);

– 2 фотокартки розміром 4×6 см;

– копії документів про освіту з відповідними додатками;

– копію паспорта громадянина України;

– копію військового квитка (для військовозобов’язаних);

– декларацію про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру за минулий рік;

– згоду на збір та обробку персональних даних.

Документи подаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: м.Сторожинець, вул. М.Грушевського,6, довідки за тел.2-12-00